Profesionální a lidský přístup pana dr.Žižlavského a všech sestřiček. Maximální spokojenost, operace sice náročná (flebektomie komplet, obou nohou), ale pooperační péče a hojení dle předpokladů. Opravdu odborníci na svém... Mehr
Erfahrungen VASCUMED - Phlebektomie
Phlebektomie. Insgesamt ist das Feedback zur Phlebektomie überwiegend positiv. Die Bewertungen loben einen professionellen und menschlichen Umgang des Arztes und des Personals, erfolgreiche Operationen und eine gute postoperative Heilung sowie klare Kommunikation während des Eingriffs und der Nachsorge. Zentrale Themen sind Professionalität,... Mehr anzeigen Phlebektomie. Insgesamt ist das Feedback zur Phlebektomie überwiegend positiv. Die Bewertungen loben einen professionellen und menschlichen Umgang des Arztes und des Personals, erfolgreiche Operationen und eine gute postoperative Heilung sowie klare Kommunikation während des Eingriffs und der Nachsorge. Zentrale Themen sind Professionalität, zugewandtes Personal, schmerzfreie und schnelle Eingriffe sowie zufriedenstellende Ergebnisse. Einige Hinweise beziehen sich auf Verbesserungen der E‑Mail- und Telefonkommunikation.
Již v minulosti jsem navštívil kliniku Vascumed a byl jsem s oprerací velice spokojený takže při dalšich potížích, které se u mě objevily jsem Vascumed navštívil znovu a určitě jsem nelitoval. Sestřičky a pan doktor opě... Mehr
Rozhodl jsem se na základě zdravotních komplikací a na doporučení mého obvodního lékaře a jsem maximálně spokojen! Přístup pana doktora Vlachovského je naprosto příkladný, jak po profesní stránce, tak i lidské, včetně ve... Mehr
K panu doktorovi Vlachovskému chodím již dlouho, zákroků jsem absolvovala již víc, vše vždy bez problémů a s milým a přátelským přístupem jak pana doktora, tak sestřiček. Výsledek zákroku vždy perfektní, zákroky bezboles... Mehr
Na klinice je bezvadná atmosféra, všichni jsou příjemní profesionální, během zákroku jsem se cítila dobře, byl tam pan doktor a dvě sestřičky. Celou dobu mě informovali, co se bude dít a povídali si se mnou, takže to ute... Mehr
Oceňuji, jak jde vývoj rychle vpřed. Radiofrekvence naprosto super, opravdu pohoda. Flebektomie pro mě byla těžší, než jsem čekala. V každém případě byli všichni maximální vstřícní a snažili se mě podpořit. Moc děkuji ch... Mehr
Děkuji za odborně provedenou operaci, skvělý přístup a vstřícnost.
Vše proběhlo v klidu a pohodě.
Byla jsem spokojená.
Přála bych si více takových ambulancí .Naprosto skvělý,milý a zároveń profesionální přístup!!!!!!!!!!"WITH LOVE"
Byla jsem spokojená.
Zlepsit emailovou/telefonickou komunikaci.
Profesionální přístup, příjemné prostředí při zákroku a dostupnost informací a konzultace pooperačního průběhu - po telefonu.
Všechno bylo v pořádku a velice rychle. Prostě jak v obchodě - přijít, koupit, odejít. Vlastně co by člověk víc čekal?
Naprosto fantastický tým, který se o mě královsky postaral. Jsem moc spokojen!
Profesionální a zároveň velmi lidský přístup. Žádné komplikace po zákroku. Zcela jsem se zbavila obtíží doprovázejících křečové žíly. Děkuji.
Krátká doba po zákroku, ale zatím OK.
100% péče od první konzultace, samotný zákrok i následnou kontrolu.
Skvělý personál , přátelský přístup, jsem nadmíru spokojená.